Rentgen nr 1 Bartłomiej Prus

2.Twoja Ksywka?

Orzech.

3.Twoje zalety to?

Na pewno odpowiedzialność, staram się zawsze być punktualny i wiele innych....

4. Twoje wady to?

Często dopada mnie lenistwo.

Różnie, od disco polo po rock. Ostatnio słucham głownie zespół Queen.

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Nie bardzo.

7. Ulubiony Klub piłkarski?

Manchester United i Legia Warszawa.

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Arkadiusz Malarz.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

Ryan Giggs.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

Odkąd tylko pamiętam czyli jak miałem 6-7 lat. Ciężko mi dokładnie powiedzieć, takiego momentu nie jestem sobie w stanie przypomnieć.

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

W tamtym roku grałem w CKS Celestynów w warszawskiej A klasie. Wcześniej grywałem w rozgrywkach amatorskich na orlikach. Najpierw w Celestynowie, później w Mińsku Mazowieckim. A zaczynałem w 3 klasie podstawówki w trampkarzach w Kołbieli.

12. Pozycja w której dobrze czujesz się na boisku?

Zawsze byłem wystawiany na skrzydle ale od 2 lat widzą Siebie tylko w środku pola.

13.Twój autorytet w śród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Nie miałem do czynienia z wieloma trenerami, lecz każdy nauczył mnie dużo nowych rzeczy, dlatego ciężko mi jest wybrać tego jednego.

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Nikt. Od lat chciałem grać na swojej „ziemi” lecz nie było odpowiedniej infrastruktury. Kiedy pojawiła się informacja, że rusza nowa drużyna w Kołbieli nie musiałem się długo zastanawiać, żeby tu przyjść.

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Ja(śmiech). Jeśli nie mogę wybrać siebie to stawiam na Pawła Budyte. Bardzo lubię z nim grać, ma świetny przegląd pola i dobrze rozumie granie w piłkę.

16. Zawodnik Sokoła w którym widzisz potencjał?

Jest kilku. Posiadamy sporo zdolnej młodzieży. W każdym z nich jest spory potencjał i tylko od nich zależy jak poprowadzą swoją karierę.

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Nie. Myślę, że nie ma u nas takich osób. Każdy dostaje swoją szanse.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Oczywiście nasz kierownik, Michał Parol.

19. Król imprezy w Sokole?

Ciężko powiedzieć, bo jeszcze nie mieliśmy wspólnej imprezy, ale z niektórymi chłopakami bywam i bywałem na imprezach i jeśli mam wskazać taką osobę to będzie to Mateusz Biernat.

Paweł Wilczek.

Cel na tę rundę jest bardzo jasny. Poprawić nasze miejsce w tabeli. A w przyszłym sezonie na pewno będziemy chcieli skończyć sezon w górnej połówce tabeli, a kto wie, może coś więcej.

22. Kogo nominujesz do następnego prześwietlenia? :)

Nominuje mojego brata Łukasza Prusa.