Rentgen nr 2 Łukasz Prus

3. Twoje zalety to?

Wytrwałość i oddanie.

4. Twoje wady to?

Wrzutki i strzały z lewej nogi :p

Tak jak mój poprzednik, nie słucham jednego rodzaju muzyki, ale głównie rock, disco polo i soundtrack’i z filmów.Ulubiony kawałek? Hmm – Zdecydowanie Boys – Łobuz.

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Owszem, lubię. Książki bardzo rozwijają. Kiedyś ktoś powiedział, że „w piłkę gra się głową, a nogi to tylko narzędzia”, dlatego nie możemy zapominać nad treningiem i tego elementu. Ostatnią przeczytaną książką była powieść prawnicza Remigiusza Mroza pt. „Immunitet”.

7. Ulubiony Klub piłkarski?

Legia Warszawa i FC Barcelona.

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Wydaję mi się, że Michał KuchyKing Kucharczyk.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

Ulubionego nie mam, ale za to bardzo dużo piłkarzy szanuję, niestety większość z nich już zawiesiła buty na kołek.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

Odkąd tylko sięgam pamięcią. Początki oczywiście były na drodze i podwórku, ale później, z racji (starego) stadionu Sokoła rozpocząłem tam z bratem treningi.

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

W żadnym innym, Sokół to mój jedyny klub i tak na pewno zostanie. Lig 6 itp. nie liczę, bo to nie kluby.

12. Pozycja, w której dobrze czujesz się na boisku?

Od zawsze byłem wystawiany na lewej obronie. Jednakże w tym sezonie zdarzało mi się występować również na prawej stronie. Wydaje mi się, że na obu pozycjach czuje się tak samo dobrze.

13. Twój autorytet w śród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Pan Grzegorz Michalczyk.

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Powrót kluby z zaświatów. Nie wyobrażam sobie, że ja (jeszcze młody) mógłbym oglądać mecze z trybun, a nie brać w nich czynnego udziału. Póki zdrowie pozwoli i moje umiejętności będą potrzebne trenerowi będę z wami.

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Zdecydowanie nasz kapitan, Bartłomiej Prus.

16. Zawodnik Sokoła, w którym widzisz potencjał?

Potencjał zawsze mają młodzi, dlatego wydaje mi się, że wszyscy nasi młodzi zawodnicy w przyszłości dadzą dużo jakości naszemu zespołowi.

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Wydaje mi się, że nie. A jeżeli jest inaczej to mogę powiedzieć tylko „trenuj mocniej”.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Kierownik Michał Parol.

19. Król imprezy w Sokole?

Jednoznacznie nie potrafię wskazać nikogo, wszyscy jesteśmy młodzi i lubimy się bawić.

Bardzo niewdzięczne pytanie, dlatego poproszę następne. Nie chce, aby ktoś poczuł się urażony.

Moim celem jest, aby swoją grą dać drużynie jak najwięcej pozytywnych akcentów i uciec z dołu tabeli. Osobistym celem jest strzelenie (najlepiej) zwycięskiej bramki przed własną publicznością. A przyszły sezon? Tylko i wyłącznie awans!

22. Kogo nominujesz do następnego prześwietlenia? :)

Nominuje Mateusza Biernata.