Rentgen nr 22 Krystian Michalski

1. Twój wiek?

22! Zawsze powtarzam, że wiek to tylko liczba ;)

2. Twoja Ksywka?

Nie mam.

3. Twoje zalety to?

Rozsądny/rozważny, rzetelny, opanowany, empatyczny, skrupulatny/staranny, uczciwy. Jeśli chodzi o piłkę to przede wszystkim szybkość i dynamika, gra na jeden kontakt.

4. Twoje wady to?

Na pierwszym miejscu lenistwo. Bywam niezorganizowany i niezdecydowany. Jeśli chodzi o piłkę to gra w powietrzu i lewą nogą ;)

O tym mógłbym rozmawiać godzinami. Mam swoje dwa ulubione światy do których lubię uciekać. Piłka nożna i muzyka. Amatorsko bawię się w dj’ke i tworzenie muzyki. Mam szerokie horyzonty muzyczne. Nie mam ulubionego gatunku. Jednak w moich produkcjach przoduje muzyka elektroniczna. Nagrałem już wiele setów. Jeśli chcecie poznać mój świat muzyki to zapraszam na mój fanpage. Tam znajdziecie wszystko czego słucham ;)

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Staram się teraz nadrabiać zaległości. Moja kolekcja regularnie się powiększa. Ostatnią przeczytaną książka była biografia Zlatana – „Ja Ibra”. Następna w kolejności jest książka Ruuda Gullita – „Jak oglądać piłkę nożną”.

7. Ulubiony Klub piłkarski?

Sokół Kołbiel! Poza tym Legia Warszawa i FC Barcelona ;)

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Nie mam ulubionego piłkarza z naszej ligi.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

Ronaldinho! Mój piłkarski idol z dzieciństwa. Należy do wąskiego grona piłkarzy o których nie da się zapomnieć. Uwielbiałem patrzeć na jego grę. Magicznie i zawsze z uśmiechem. Zachwycał mnie swoim geniuszem. Tworzył z futbolu prawdziwą sztukę.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

Moja przygoda z piłką zaczęła się od momentu w którym pierwszy raz samodzielnie mogłem ją kopnąć :D To była miłość od pierwszego kopnięcia :D Odkąd sięgam pamięcią. Zaczynałem na podwórku obijając dookoła wszystko co się da. Od małego graliśmy ze znajomymi na wsi. Później przychodziły szkolne rozgrywki.

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

Można powiedzieć, że wychowanek Iskry Gadki, haha ;) Zaczynałem w trampkarzach, w Sokole Kołbiel. Moim pierwszym trenerem był Pan Arkadiusz Urbaniak. Później amatorskie rozgrywki na orlikach w CLSP (Celestynowska Liga Szóstek Piłkarskich) i MLM (Mińska Liga Mistrzów). Jeden sezon grałem również w CKSie Celestynów.

12. Pozycja w której dobrze czujesz się na boisku?

Zawsze dobrze czułem się w grze ofensywnej. Lubię być „pod grą”. Prawy/lewy skrzydłowy. Czasami grywam na środku pomocy.

13. Twój autorytet wśród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Ciężko jest mi wskazać jednego. Na początku uczyli mnie wujkowie i starsi koledzy ;)  Jak już wcześniej wspomniałem moim pierwszym trenerem był Pan Arkadiusz Urbaniak. W CKSie - Piotr Kardas. Od każdego czegoś się nauczyłem. Obecnie pracujemy z trenerem Łukaszem Wilczkiem i jestem przekonany, że razem z całą naszą drużyną przeżyjemy jeszcze wiele dobrego.

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Nikt mnie nie musiał namawiać. Można powiedzieć, że miłość do piłki oraz wielka reaktywacja Sokoła. To był idealny czas na powrót. Strzał w dziesiątkę.

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Nie chcę nikogo rozpatrywać w kategorii najlepszy/najgorszy. Każdy z nas wnosi do drużyny coś dobrego. Jednak ciężko sobie wyobrazić nasz zespół bez kapitana – Bartka Prusa. Stanowi ważne ogniwo w naszej ekipie.

16. Zawodnik Sokoła w którym widzisz potencjał?

Potencjał drzemie w każdym z nas. Pytanie tylko czy każdy jest w stanie go z siebie wykrzesać. Najwięcej zapału i możliwości mają nasi najmłodsi zawodnicy.

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Uważam, że trener Wilczek jest sprawiedliwy. Każdy dostaje tyle szans na ile zasługuje, na ile sobie zapracuje.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Zdecydowanie Michał Parol. Kiero w każdej chwili potrafi rozluźnić atmosferę :D

19. Król imprezy w Sokole?

Nie miałem jeszcze okazji imprezować z większością naszych zawodników. Wypowiem się na ten temat po tryumfalnej imprezie z okazji awansu naszego klubu do Ligi Okręgowej :D

20. Największy nerwus w Sokole?

Chwilami zbyt łatwo i niepotrzebnie denerwuje się Paweł Wilczek.

21. Pierwsza szklana w Sokole? ;)

Słyszałem, że Mateusz Maczugowski ciągle blokuje kolejki do lekarza :D Niestety, nie ma sezonu w którym by nie złapał kontuzji. Szkoda, bo hamuje to jego rozwój i nie może złapać optymalnej formy, a chłopak ma umiejętności ;)

22. Twój cel na tę rundę i przyszły sezon?

Moim celem zawsze jest poprawa swoich umiejętności i ciągłe parcie naprzód. Chcę być lepszy w każdym aspekcie gry. Jest wiele rzeczy, które chciałbym poprawić.Chciałbym dać drużynie jak najwięcej. Poprawa wyników, lepsze zgranie zespołu, wspinanie się co raz wyżej. Jeszcze wiele pracy przed nami!

23. Kogo nominujesz do następnego Rentgena? ;)

Nominuje Mateusza Cholewińskiego :D