Rentgen nr 31 Konrad Krupa

1. Twój wiek?

Jeszcze 28 :D

2. Twoja Ksywka?

Kiedyś Ciutek teraz więcej osób mówi do mnie Końdziu.

3. Twoje zalety to?

Na pewno zawzięte dążenie do obranych celów.

4. Twoje wady to?

Bałaganiarz :D

Słucham wielu gatunków muzycznym bo muzyka to maja druga pasja po piłce nożnej. Ale gdybym miał wskazać ulubiony gatunek to Rock i Dance.

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Ostatnio przeczytana to biografia Ryana Giggsa.

7. Ulubiony Klub piłkarski?

Niezmiennie od dzieciństwa Legia Warszawa, Manchester United, Reprezentacja Polski.

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Artur Jędrzejczyk.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

Ryan Giggs.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

W piłkę gram od najmłodszych lat, pierwsze kroki stawiałem na boisku u Mroza za stodołą, gdzie bramki mieliśmy zrobione z cegieł. (gimby nie znajo) Później zaczęła się przygoda w trampkarzach i juniorach Sokoła Kołbiel. W przerwie letniej zawsze grałem w pamiętnych rozgrywkach Ligi Wiosek gdzie reprezentowałem barwy Iskry Gadka.
Nie zapominam też o sukcesach w CLSP i MLM z drużyną CANARINHOS :D Grało w niej wielu byłych i obecnych zawodników Sokoła.

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

Tylko Sokół :D

12. Pozycja w której dobrze czujesz się na boisku?

Prawy Obrońca.

13. Twój autorytet wśród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Pierwszym Trenerem był Norbert Przybysz prowadził nasz zespół bardzo fajnie, to on zaszczepił we mnie syndrom drużynowego walczaka. Zaś Trener Łukasz Wilczek pokazał mi po powrocie do grania jak zmienił się system nauczania, co pokazywał w bardzo ciekawych treningach.

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Nikt mnie nie musiał namawiać, to był mój cel żeby spróbować swoich sił w Sokole.

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Oczywiście Kapitan Bartek Prus.

16. Zawodnik Sokoła w którym widzisz potencjał?

Oczywiście zdolna młodzież, to oni za parę lat będą stanowili o sile Sokoła.

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Myślę że nie. Grasz tak jak trenujesz.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Oczywiście laureat nagrody „Złotej Wary” Kiero :P

19. Król imprezy w Sokole?

Wszyscy mówią że Mysza.

20. Największy nerwus w Sokole?

Mały.

21. Pierwsza szklana w Sokole? ;)

Mysza.

22. Twój cel na przyszły sezon?

Moim celem był powrót do trenowania w reaktywowanym Sokole. Cel spełniłem, spróbowałem swoich sił, lecz braki które nawarstwiły się przez lata nie pozwoliły wejść na wyższy poziom. Mimo to fajnie było wrócić do tej drużyny która ma ambitną i zdolną młodzież, Ale również paru starszych doświadczonych zawodników. Z tego Miejsca chciałem podziękować wszystkim zawodnikom i Trenerowi za to że mogłem być częścią Nowego Lepszego Sokoła. Cel na przyszły sezon? Hmm chyba dążenie do bycia dobrym trenerem, ponieważ jestem w trakcie robienia licencji trenerskiej. Pozdro i do zobaczenie na trybunach. WOJNA !!!

23. Kogo nominujesz do następnego Rentgena? ;)

Mateusz Więsik.