Rentgen nr 4 Adrian Gąska

1. Twój wiek?

Wiek to tylko liczba :) 16.5 x 2 w kwietniu będzie. :)

2. Twoja Ksywka?

Adolf.

3. Twoje zalety to?

Jeżeli chodzi o grę w piłkę kopaną to na pewno waleczność. Ogólnie mam dużo zalet. Długo by trzeba było wymieniać hehehe..

4. Twoje wady to?

Trochę nerwowy, zostawiam wszystko na ostatnią chwile. Poza tym to ideał :D

5. Jakiej muzyki słuchasz? Ulubiony kawałek?

Słucham wszystkiego. Od hip hopu po trance ;) Ulubiony kawałek hmmm.. chyba nie mam. Z dawnych lat jest jeden tylko nie pamiętam tytułu. Na YouTube wpiszcie ,,Sunrise festival 2006 Cez Are Kane,, jazda ;) Byłem tam :)

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Bardzo lubię czytać książki. Ostatnia przeczytana to ,,Janko muzykant,, hehehe także tak ;)

7. Ulubiony Klub piłkarski?

Oczywiście ,,Sokół Kołbiel,, WOJNA!!!! ;D Z ligi polskiej oczywiście Legia, a z zagranicznych Real Madryt.

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Ulubionym piłkarzem z ekstraklasy jest drewniak Michał Kucharczyk.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

Jest dwóch piłkarzy którzy byli i będą dla mnie najlepsi. Już nie grają. To Zinedine Zidane i Roberto Carlos.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

W piłkę gram od kiedy pamiętam. Przygodę z piłką zacząłem dość ciekawie. Wziąłem moje super trampkokorki i pojechałem na trening Sokola Kołbiel hehehe... Nie pamiętam ile miałem lat.

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

Grałem tylko w Sokole Kołbiel.

12. Pozycja w której dobrze czujesz się na boisku?

Kiedyś napastnik, a teraz to gdzie mnie rzuci trener hehehe... Środek obrony może być ;)

13. Twój autorytet w śród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Kiedyś z nim grałem a później nas jakiś czas trenował. Robert Stelmach ,,Kuman,,

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Oczywiście miłość do piłki nożnej. Teraz po reaktywacji Sokoła namawiał mnie Michał Parol. Długo nie musiał. Od razu wiedziałem że muszę spróbować swoich sił.

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Najlepszym zawodnikiem oprócz mnie bo siebie nie wypada podawać jest oczywiście nasz kapitan Orzeszek (Bartek Prus). Równa forma przez całą rundę. Oby tak dalej.

16. Zawodnik Sokoła w którym widzisz potencjał?

Moim zdaniem zawodnikiem z największym potencjałem jest na pewno Adrian Dróżdż. Na razie zbytnio traci cierpliwość i robi głupie faule. Jest jeszcze młody i myślę że z czasem będzie miał więcej spokoju w grze. Na razie duży kubeł zimnej wody na głowę hehe...

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Myślę że trochę Krystian Michalski. Powinien dostawać więcej minut na boisku.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Na pewno taką osobą stara się być nasz boiskowy krzykacz Kevin. No ale umówmy się że nie wychodzi mu to za dobrze hahaha. Nasz Kiero Michał Parol jest taką osobą.

19. Król imprezy w Sokole?

Jest parę typów: Kiero, Kevin i Landrynek. Ja może trochę też hehe. Będą jakieś imprezy to się zobaczy. :)

Największym nerwusem w Sokole jest Paweł Wilczek. Zaraz za nim Mateusz Biernat.

21. Pierwsza szklana w Sokole? ;)

Myślę że Michał Parol bez dwóch zdań. Pierwsze miejsce z dużą przewagą nad resztą hehe..

Cel na tą rundę to wygrać połowę spotkań. Przyszły sezon mam nadzieje że miejsce w pierwszej trójce. Jeżeli chodzi o mnie to po prostu chcę grać jeszcze w naszym Sokole.

23. Adrian, powróćmy jeszcze do turnieju o Puchar Wójta Gminy Kołbiel. W ćwierćfinale Czarodzieje grali z Twoim Saturnem, czy byłeś faulowany w polu karnym przy wyniku 1:0 dla Czarodziei przez Trenera Wilczka? ;)

Hahahaha oczywiście że byłem faulowany. Po tej sytuacji poszła kontra na 2:0, jakby sędzia gwizdnął to była by bramka dla Nas na 1:1 bo ja karnych nie pudłuje hehehe. Saturn to najlepsza drużyna. Czarodzieje mieli szczęście hahaha ;)

24. Kogo nominujesz do następnego Rentgena? ;)

Następny do Rentgena nominowany jest...................Kiero czyli Michał Parol. ;)