Rentgen nr 7 Paweł Szymanek

2. Twoja Ksywka?

Landryn.

3. Twoje zalety to?

Punktualność nie lubię się spóźniać. Zaradność. Szybko nawiązuje kontakt ;)

4. Twoje wady to?

Łatwowierny, Niekonsekwentny.

5. Jakiej muzyki słuchasz? Ulubiony kawałek?

Oczywiście Polskiej Muzyki Rozrywkowej chodzi o Disco Polo. Ulubiony kawałek? Ciężko wybrać, wszystkie ulubione kawałki, które znajdują się na płytach w moim Audi :D

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Ohoho… Książka? Hmm…Wiersze Brzechwy czytam córci na dobranoc ;)

7. Ulubiony Klub piłkarski?

1. Sokół Kołbiel
  2. Legia Warszawa
  3. FC Barcelona
  4. Wilga Miastków

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Sebastian Szymański i Miro Radović.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

V.Valdes, L. Messi.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

Łoooo.. nie pamiętam dokładnie. J Ale tak na poważnie zaczęło się gdy miałem 13 – 14 lat i postanowiłem pójść pierwszy raz na trening Wilgi Miastków. Tam wtedy trenował chłopaków śp. Krzysztof Baran. Zaczynałem treningi jako zawodnik z pola jako lewy obrońca J. Lecz na którymś treningu nie było żadnego bramkarza i śp. Krzysztof Baran poprosił mnie bym po bronił strzały chłopaków i po tym jednym treningu otrzymałem rękawice bramkarskie i tak się zaczęła moja przygoda z piłką. W Miastkowie spędziłem kilka sezonów. Szybko udało mi się zdobyć zaufanie trenera i po 2 latach spędzonych w juniorach walczyłem o nr 1 w seniorach i po pewnym czasie zostałem podstawowym bramkarzem.

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

Wilga Miastków.

12. Pozycja w której dobrze czujesz się na boisku?

Bramkarz ewentualnie ławka... ;)

13. Twój autorytet w śród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Śp. Krzysztof Baran on stworzył mnie bramkarzem i Paweł Kowalski.

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Podczas niedzielnych gierek Old Boys na które chodziłem sobie pograć podszedł do mnie obecny trener Sokoła Łukasz Wilczek i zapytał się mnie czy jak powstanie drużyna seniorów czy bym nie był bramkarzem no to się zgodziłem za odpowiednia tygodniówkę ;) w funtach ;)

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Zawsze może być lepszy Bartek Prus ;)

16. Zawodnik Sokoła w którym widzisz potencjał?

Sąsiad Adrian Dróżdż ale…..;) oj widzę że będzie coś z niego. ;)

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Tak jest taki zawodnik jest nim Krystian Michalski.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Gdy są kogoś urodziny to wtedy wszyscy ;) ale na wyróżnienie zasługuje Biernat Mati. ;)

19. Król imprezy w Sokole?

Jest nim… Adrian Gąska. ;)

Meliskę powinien pić Paweł Wilczek ;)

21. Pierwsza szklana w Sokole? ;)

Bracia Całki Jakub i Dawid, po ukończeniu lat 18 to walą browary teraz na potęgę. ;)

22. Jako bramkarz na pewno masz swój typ, więc powiedz czy jak byś był trenerem to na wiosnę nr 1 w Sokole Radzikowski czy Kot? ;)

Cieszy mnie to że Sokół w końcu ma dwóch dobrych bramkarzy. I mój nr 1 jest Radzikowski ale wiem co też potrafi Kot wyczyniać między słupkami. Także nie jestem trenerem nie mam tego bólu głowy ;) Pozdrawiam serdecznie Trenera ;)

Wyleczyć Achillesa, rozkręcić stronę klubową, zachęcić społeczność do Kibicowania ;)

24. Kogo nominujesz do następnego Rentgena? ;)

Nominuje Konrada Kurka. ;)