Punkty spadły jak GROM z Nieba!!! XV kolejka Klasy B.

Wiosna, to piękna pora roku. Mało, że pogoda dopisuje to nasz Sokół w 4 meczach zdobywa 9 pkt i z ostatniego nieszczęsnego miejsca awansuje na 9 miejsce w tabeli. BRAWO!

Gościliśmy dziś drużynę z którą, na jesieni przegraliśmy 3:2 - Grom Prace Małe. Niestety już w 9 minucie nasz Sokół stracił bramkę. Lecz, mecz był pod dyktando Sokoła. Drużyna ciężko pracowała by doszło do wyrównania i pomogli nam obrońcy i bramkarz Gromu. Nasz snajper dwa razy przydusił obrońców i pod wpływem nacisku odebrał piłkę i skierował ją do siatki, dokonał tego Marcin Wasiński w 40 i 43 minucie. Mecz można powiedzieć że dość wyrównany ale to Sokół kontrolował i Trener Wilczek dokonał bardzo dobrych zmian. 81 minuta Marcin Krupka podwyższa na 3:1. Wynik dowozimy do końcowego gwizdka. 3 pkt zostają w Kołbieli. Dziękujemy za bardzo liczne przybycie Kibiców i za doping.

Zapytany po meczu strzelec trzeciej bramki dla Sokoła Marcin Krupka.

Marcin, gratulacje zwycięstwa i pierwszej strzelonej bramki dla Sokoła po bardzo długiej przerwie. Jak oceniasz grę kolegów? Co poczułeś po strzeleniu bramki? :)

Gra wyglądała naprawdę dobrze od początku dominowaliśmy na boisku stwarzaliśmy sytuacje zabrakło wykończenia. Grom stworzył jedna sytuacje i wpadła bramka trochę pomógł im sędzia bo była ewidentna ręka. Mimo to nie podłamaliśmy się i cały czas atakowaliśmy pokazaliśmy charakter i wole walki. Dużo do gry wniósł Bartek Prus który, wszedł w drugiej połowie i rozegrał super mecz dał dużo spokoju ,szanował piłkę. Dobrze tez ze mamy w naszej drużynie Wasyla człowieka od zadań specjalnych który, strzelił 2 bramki z 0:1 wyszliśmy na prowadzenie na 2:1.W końcówce ja dołożyłem na 3:1  :)(w końcu) i 3 pkt zostają w Kołbieli.
Po strzeleniu bramki czułem ogromna radość po 11 latach bo tyle minęło od strzelenia ostatniej bramki w oficjalnym meczu o punkty dla sokoła znów trafiłem :D Myślę, ze teraz będzie grało mi się dużo lepiej.
Cała drużyna zasługuje na pochwałę ,nasza gra wygląda coraz lepiej i myślę ze nie pokazaliśmy jeszcze wszystkiego. Stać nas na więcej. :) Podziękowania dla kibiców którzy, mimo że przegrywaliśmy cały czas nas dopingowali i wierzyli w nasze zwycięstwo do końca.

Trener zapytany po meczu.

Trenerze, gratulacje wygranej! Trzeci mecz, 9 punktów Sokół wleciał na właściwy tor. :) Jak oceniasz mecz w wykonaniu swojej drużyny? Jak zaprezentowała się patrząc na mecz na jesieni?

Mimo zdobycia 3 pkt. mecz w naszym wykonaniu nie był najlepszy, znam chłopaków i wiem że potrafią grać o wiele lepiej. Na jesieni przegraliśmy z nimi 3:2 tracąc bramkę w końcówce meczu, tym razem to my wygraliśmy 3:1, więc progres względem jesień jest.

Dziękuje serdecznie chłopakom za krótki wywiadzik ;)

Za tydzień najdalszy wyjazd do Tarczyna, Sokół zagra z drużyną z czołówki, ale jesteśmy dobrej myśli a Sokół potrafi robić niespodzianki. :) WOJNA!!!!!!