Sokół Kołbiel 8:4 Iskra Kotuń

W piękne niedzielne południe a w Kołbieli Iskrzyło oj Iskrzyło... ale nasz Sokół opanował sytuację i ugasił Iskrę nim rozpaliła pożar. ;) Notujemy kolejne zwycięstwo 8:4 z Iskrą Kotuń ( siedlecka B-klasa). "Gaszenie" rozpoczął już w 2 minucie Dawid Całka, rozwiązując worek z bramkami.Sokół miał jeszcze na początku spotkania rzut karny, Marcin Wasiński został faulowany w polu karnym, do jedenastki podszedł Bartek Prus, lecz niestety słupek stanął na przeszkodzie w podwyższeniu wyniku. Na 2:0 dla Sokoła w 17 minucie podwyższył ponownie wpisują się na listę strzelców Dawid Całka . W 45minucie na 3:0 strzelił Michał Prasuła, aczkolwiek wyniki ten powinien oscylować w granicach 8:0. Druga połowa to dalsze ataki drużyny znad świdra. Pierwszego gola w barwach Sokoła zaliczył nasz obrońca Mateuuuuusz Maczuuuuugowski w 55 minucie i mamy 4:0 :) Dziesięć minut później przełamał się Jacek Wasiński i Sokół 5 Iskra 0. No i Magiczne dla Iskry 7 minut. Siedem minut 4 bramki i wynik 5:4 dla Sokoła. Kanonada gości trwała od do 77 minuty. Co się wydarzyło w tedy z naszą drużyna? Miejmy nadzieje że chwilowe rozluźnienie ;) Ale to jeszcze nie był koniec strzelaniny w Kołbieli. 80 minuta Andrzej Przyborowski 6:4,  Michał Prasuła 7:4 i gdy sędzia już chciał zakończyć spotkani,dorzucił ponownie  Andrzej Przyborowski na 8:4 i sędzia zakończył spotkanie. Dobry mecz w wykonaniu Sokoła, jednak chłopaki muszą być skoncentrowani prze pełne 90 minut, aby w lidze nie zdarzały się podobne wpadki.

Niestety nasz kapitan Bartek Prus doznał przykrej kontuzji, złamania nosa. Życzymy szybkiego powrotu na boisko!!!

Dziękujemy również naszym kibicom za tak liczne przybycie i gorący doping !!!