Rentgen nr 15 Andrzej Przyborowski

3. Twoje zalety to?

Odpowiedzialny, towarzyski, pracowity,

4.Twoje wady to?

Cytuję żonę: Nie dopuszczam i nie uwzględniam żadnych słów krytyki wobec siebie (czyli jestem bezbłędny to zaleta jednak;)) czasem mam za dużo do powiedzenia i moje zdanie, słowo musi być na końcu.

Słucham wszystkiego zależy od nastroju, okoliczności i miejsca

6. Lubisz czytać książki? Podaj tytuł ostatniej przeczytanej książki.

Lubie czytać ale czas mi na to nie pozwala ;) Tematyka sportowa ogólnie mnie interesuje. Ostatnio biografię Davida Beckhama i Cristiano Ronaldo.

7. Ulubiony Klub piłkarski?

Manchester United :)

8. Ulubiony piłkarz w Polskiej Ekstraklasie?

Nie mam ulubionego.

9. Ulubiony piłkarz na świecie?

David Beckham, Ruud van Nistelrooy, Zlatan.

10. Od ilu lat grasz w piłkę? Jak zaczęła się Twoja przygoda?

Gram od podstawówki w sumie to nie pamiętam od kiedy dokładnie. Moja przygoda zaczęła się od wyjazdowych meczy rozgrywanych między miejscowościami to były lata 2000-2006 w międzyczasie gimnazjalne rozgrywki a później już tylko orlikowe zmagania na najwyższym poziomie w Wołominskiej lidze 6 i Amatorskiej Lidze Bobra(Tłuszcz).

11. W jakich klubach piłkarskich grałeś przed Sokołem?

Grałem tylko rundę rewanżową w Celestynowie.

12. Pozycja w której dobrze czujesz się na boisku?

Lewe skrzydło ewentualnie cofnięty napastnik (LS LP ŚPO) ;)

13. Twój autorytet wśród trenerów, których spotkałeś na swojej ścieżce piłkarskiej?

Moim autorytetem wśród trenerów jest Paweł Żegliński (ŁKS Chlebnia) z którym do czynienia na boisku miałem niewiele ale oficjalnie jest moim szwagrem. Znam i cenie jego kulturę pracy, podejście i odpowiedzialność za klub jak i zawodników. Trener Łukasz Wilczek jest naszym obecnym trenerem i bardzo dobrze mi się z nim współpracuje.

14. Co lub kto skłonił Cię do gry w Sokole?

Można powiedzieć, że sam się do tego skłoniłem. Jak wiecie jestem tu nowy a jeśli ktoś coś robił odkąd pamięta i sprawiało mu to frajdę to zmiana otoczenia w żadnym wypadku tego nie zmieni.

15. Najlepszy zawodnik z naszej drużyny?

Każdy jest ważnym ogniwem ale wszystko łączy Bartek w środku :)

16. Zawodnik Sokoła w którym widzisz potencjał?

Potencjał to w najmłodszych w naszym gronie. Oni mogą jeszcze odpalić mają na to czas m. in. Bliźniacy, Adrian, Mały, Michał.

17. Czy Twoim zdaniem jest u nas zawodnik niedoceniany?

Myślę, że nie każdy dostaje szansę.

18. Dusza towarzystwa w Sokole?

Jak dla mnie to Wasyl, Paweł Budyta, Mateusz Biernat każdy kto ma humor i lubi się pośmiać z siebie przede wszystkim.

19. Król imprezy w Sokole?

Nie miałem przyjemności z nikim zabalować.

20. Największy nerwus w Sokole?

Paweł Wilczek ;) ale to tylko dlatego, że już się tak przyjęło.

21. Pierwsza szklana w Sokole? ;)

Raz mnie Mysza odwoził do domu i zjechał po browar na CPN, a w schowku też miał jakiegoś Radlera więc on to chyba lubi wypić :D

22. Twój cel na tę rundę i przyszły sezon?

Chce w miarę możliwości i sił łapać się do 11, ewentualnie wchodzić nawet na końcówki gdyby były tak owocne jak ostatnia. :D

23. Kogo nominujesz do następnego Rentgena? ;)

Mateusz Maczugowski. :D