Sokół Kołbiel 5:4 Wilga Miastków

" Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz...". Nadszedł czas by napisać parę słów na temat kolejnego wygranego meczu naszej drużyny. Wynik spotkania 5:4 dla Sokoła, mecz miał swoje wysokie tempo. Od strony kibiców bardzo ładne spotkanie. Nasza drużyna jak i Wilga grała dużą ilością podań i szanowaniem piłki. Bardzo dużo piłek z klepy. Spotkanie wyrównane, pełne emocji i najważniejsze że bez kontuzji.  Dziękujemy drużynie z Miastkowa za mecz i zapraszamy w przyszłości na sparingi.

Mamy za sobą kolejną wygraną z drużyna z Siedleckiej Okręgówki wcześniej Fenix Siennica także sądzę że nasz Sokół dostaje wiatru w skrzydła. Niech ten wiat niesie go przez nadchodzącą rundę.

Dzięki Kibicu że jesteś z nami!!! WOJNA !!!

Skład:

Kot

Maczugowski    Dróżdż A. Całka R.   Biernat

Całka J.        Prus B.     Michalski K.   Wilczek P.

Budyta

Wasiński M.

Rezerwa:

Krupka M. Prasuła M. Wasiński J. Gąska. Makos. Cholewiński. Michalczyk. Bojemski. Przyborowski. Prasuła K.