Sparing Sokół Kołbiel vs Wilga Miastków.

Przed nami kolejny mecz sparingowy. Tym razem rozegramy z Klubem z siedleckiej okręgówki zajmującym 13 miejsce w tabeli ze stratą 29 ptk. do lidera Hutnika. Ponad 10 lat temu z ekipą z Miastkowa mieliśmy okazje grać w jednej klasie rozgrywkowej na dawnym boisku lecz teraz jak i u nas tak i u nich są inni zawodnicy inni trenerzy. Spotkanie również odbędzie się na naszym nowym obiekcie. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Drużyna z Miastkowa jest młodą ograną drużyną, która zostawia serce na boisku. Ale nie zapominajmy że nasz Sokół ostatnie sparingi rozgrywa bardzo dobrze, choćby ostatni sparing z KS Puznówka 1996 wygrany 5:0. Sokole po wygraną!!!! WOJNA!!!!

P.S.  Jako administrator strony i bramkarz Sokoła oraz były bramkarz Wilgi Miastków życzę dobrego meczu i najlepiej remisu. :)